Slovak English German

Remeselník Stanislav - Stenlly

Stanislav Remeselník

       Narodil som sa v Senici, ale vyrastal v Detve, neskôr vyše dvadsať rokov som žil a tvoril vo Zvolene. Pred pár rokmi som sa opäť vrátil do Detvy.
       Venujem sa fotografii, karikatúre a kreslenému humoru. Pravidelne prispievam do rôznych humoristických časopisov napr. Tapýr, Woloviny, Huncút. Každoročne sa zúčastňujem mnohých výstav kresleného humoru ako je Bomburova šabľa v Brezne, Usmejme sa na svet v Nových Zámkoch, Pivo v Prešove, či Fraštácky tŕň v Hlohovci, kde som získal aj niekoľko ocenení. Už niekoľko rokov vystavujem aj na akciách  výtvarného združenia Zvolenská sedmička /Art mlyn, Zvolenský výtvarný salón/, ktorého som členom od r.2008, spolupracujem aj z Detvianskou umeleckou kolóniou. Mal som aj niekoľko autorských výstav. V roku 2015 som ilustroval humorne ladenú knižku Márii Petrovej – Veselosti. 
      Humor celkove, považujem nielen za určitý relax, ale aj za uhol pohľadu na svet a životný štýl. Môj obľúbený citát od najvýznamnejšieho antického tvorcu komédií, Aristofanésa, je aj mojim životným mottom:
„Deň, keď som sa nezasmial, pokladám za stratený.“ 

 

 

 

 

 Upozornenie:

Obrázky a fotografie uverejnené na tejto stránke podliehajú ochrane diela podľa autorského zákona a možno ich sťahovať, kopírovať a šíriť len so súhlasom autora diela. Porušenie autorských práv môže byť stíhané podľa občianskeho a trestného práva.


 

KARIKATÚRY

POLITICI

KRESLENÉ VTIPY

KRESLENÉ VTIPY

MINIKOMIX

MOJE KNIŽNÉ ILUSTRÁCIE

GRAFICKÉ NáVRHY MASKOTOV

OBRÁZKY PRE RADOSŤ

MAĽOVANIE DETSKÝCH IZIEB

KULISY K DETSKÉMU PREDSTAVENIU

NOVOROČENKY

OCENENIA

KARIKATURISTI

ČASOPISY

KRESLENIE NAŽIVO

VÝSTAVY A VERNISÁŽE

RÔZNE AKCIE

TÚLAVÉ TOPÁNKY

MAKROFOTO

KONTAKT

S5 BOX

PRIHLÁSENIE